Технологічні контейнери

ТОВ «АВЕРС-ТЕХНО» займається проектуванням та виготовленням технологічних контейнері для різного обладнання. Маємо великий досвід з виготовлення технологічних контейнерів для телекомунікацій та джерел безперебійного живлення. Наші технологічні контейнери можна поділити на модульні конструкцій для збирання по місту експлуатації та готових конструкцій для використання.

Маємо досвід з виробництва контейнерів та кожухів генераторі від 2 кВт до 1000+ кВт. Конструкції є різного типу для різного призначення: для промисловості та для домашнього використання.

Технологічні контейнери призначені для розміщення різного технологічного, моніторингового, комунікаційного, запобіжного та іншого виду обладнання операторів стільникового, супутникового зв'язку.

Контейнер є збірною металоконструкцією, яка захищає, розміщене всередині обладнання від впливу навколишнього середовища. Матеріали, що застосовуються, забезпечують цим об'єктам високий термін служби при мінімальних вимогах догляду.

Теплоізоляція контейнера у поєднанні із системою кондиціонування забезпечує оптимальний температурний режим (від +14°C до +22°C) сприятливий для довговічної та стабільної роботи технологічного обладнання.

Каркас та облицювання контейнера виконані з урахуванням мінімізації ризику руйнування або псування встановленого обладнання та забезпечують максимально можливу його вандалозахист.

Надійність контейнерів ТОВ «АВЕРС-ТЕХНО»

  • Середній термін служби контейнера до списання не менше 5 років.
  • Контейнер загалом та матеріали, що застосовуються для його виготовлення, повинні відповідати СНиП 2.01.02-85, НПБ 105-95.
  • Конструкторська та експлуатаційна документація відповідає вимогам ЕСКД, ГОСТ 2.102-68, ГОСТ 2.103-68, ГОСТ 2.105-79.
  • Конструкція Контейнера забезпечує можливість перевезення як у зібраному, так і в розібраному вигляді.
  • Транспортування та зберігання Контейнера щодо впливу кліматичних факторів витримує вимоги – 7 (Ж1) ГОСТ 15150-69.
  • Транспортування та подальший монтаж повинні відповідати вимогам ССБТ «Роботи вантажно-розвантажувальні ГОСТ 12.3.002-75», Техніці безпеки у будівництві СНиП III-4-80.

Актуальні особливості Технологічних Контейнерів ТОВ «АВЕРС-ТЕХНО» та відповіді на найчастіші запитання.

Основа контейнера.

Контейнер побудований на базі металевого каркаса з товщиною метал 3-5 мм. Можуть бути використані як гнутий металевий лист так і профільні труби. Все залежить від технічного завдання та методу збирання.

Стіни технологічного контейнеру.

Стіни контейнера можуть бути різної товщини та в залежності від задач наповнювач стін теж може бути різним від 0,5 до 2 мм. Зовнішній лист може бути профільованим за наповнювачем пінопласту, мінеральної вати або пінополіуретан.

Наповнювач мінеральна вата.

Найпоширеніший метод виготовлення стін з наповнювачем із мінеральної вати товщиною 100 мм. В даному типі ми використовуємо якісні сендвіч панелі з товщиною металу 0,5-0,55 мм. Наповнювач мінвата щільністю 110 кг/м3.

Переваги:

  1. Повна пожежна безпека. Не потрібно отримувати додаткових сертифікатів для пожежників та узгоджень з головним замовником. Матеріал стійкий до високих температур і може використовуватися навіть при температурі до +1000°с
  2. Прекрасна звукоізоляція.
  3. Усадка матеріалу відсутня, за умови використання якісного клею при виробництві сендвіч-панелі.

Недоліки:

  1. Вага матеріалу
  2. Усадка матеріалу. Де які виробники використовують мінвату нижчої щільність та не якісні клей при виробництві сендвіч панелі, що призводить до усадки мінвати в верхньої частині - орієнтовно на 350-400 мм. Це призводить до підвищення енерговитрат взимку на обігрів а в літку на охолодження. Ми використовуємо щільність 135 кг/м3 та якісний клей для досягнення позитивного ефекту.

Наповнювач екструзійний пінополістирол.

Переваги:

  1. Теплоізоляція. Основні замовники таких типів є партнери з запитом на рефрижератори-контейнери та за для особливих потреб. Медицина та харчова промисловість.
  2. Середня вага. При однакових теплоізоляційних властивостях.
  3. Товщина стін, при однакових властивостях з наповнювачем мінвата, тонша.
  4. Відсутність «просадки» наповнювача.

Недоліки:

  1. Ціна. Дорожче за мінвату.
  2. Проблема з пожежниками та сертифікацією.

Наповнювач пінопласт.

Переваги:

  1. Теплоізоляція. Основні замовники – приватний сектор, оператори мобільного зв’язку.
  2. Легкі.
  3. Відсутність «просадки» наповнювача.
  4. Ціна.

Недоліки:

  1. Проблема з пожежниками та сертифікацією.

Теплоізоляція за допомогою алюфома.

Переваги:

  1. Теплоізоляція. При товщині матеріалу не менш 8 мм, має аналогічні характеристики з мінваою.
  2. Дуже легкий матеріал. При однакових теплоізоляційних властивостях.
  3. Товщина стін, мінімальна товщина стін до 20 мм.
  4. Відсутність «просадки» наповнювача.
  5. Можливість змонтувати контейнер в любому місці, навіть на труднодоступних дахах домів, можливість підняти контейнер вручну по сходинкам, або в гори. Ці контейнери змонтовані в Криму, Карпатах та в умовах Півночі в інших каїнах.
  6. В розібраному стані займає 1 палета/1 метр погонний контейнеру.
  7. Відбиваючи властивості. Фольга дає ефект екрану для телекомунікаційного обладнання. Саме з цього матеріалу будувалися перші станції стільникового мобільного зв’язку. Ці контейнери були побудовані в кінці 90х і працюють досі.

Недоліки:

  1. Ціна. Найдорожчий спосіб, в 2-3 рази дорожче. Обумовлена процесом збирання технологічного контейнера та укладки матеріалу а також вартість самого матеріалу.
  2. Проблема з пожежниками та сертифікацією. Працює до +120 градусів.

Вхідні двері

Двері можуть бути з різних сторін та різних розмірів.

Стандартні розміри.

Довжина: Не повинна перевищувати стандартних розмірів площадки машини для завантаження. Зазвичай не більше 4х метрів. Є досвід виробництва цільнозбірного контейнера 6 метрів. Обмеження становить тільки розмір довжини площадки авто.

Висота. Обмежень немає, окрім випадків, де є обмеження по висоті для авто. Найпопулярніше обмеження складає 4 метра, таким чином є обмеження по висоті 3 метра для стандартних контейнерів. Мінімальна висота стандартного борта вантажного авто складає 1 метр.

Ширина. Для стандартного транспортування ширина не повинна перевищувати 2450 мм. Враховуйте товщину стін.

Інші розміри виготовлюються та також можливі до транспортування. Обмежень немає, але є незручності для водія і можливі обмеження на об’єкті експлуатації.

Найзручніше здійснювати доставку звичайними автоевакуаторами. В них є все для завантаження та розвантаження контейнера технологічного.

Як що неможливе транспортування, збирання виконується по місцю.

Ще є запитання? дамо відповідь у будь якому мессенджері, поштою або за телефонуйте. Зверху вказані всі можливі контакти.