Призначений для створення автономних станцій (апаратних засобів) зв'язку, в яких розміщується електронне обладнання супутникового зв'язку, енергетичні комплекси, ретранслятори радіорелейного та радіозв'язку, як необслуговуваний пункт посилення кабельних систем передачі, а також для побудови систем гарантованого електропостачання (джерела безперебійного електропостачання, дизель- генератори).

Основою контейнера є металевий цільнозварний каркас, виготовлений із гнутих профілів товщиною 2,5 мм (або профільної труби).

Зовнішнє облицювання контейнера – панелі із сталевого оцинкованого листа завтовшки 0,55-1,2 мм. Стіни, стеля та підлога контейнера утеплені негорючою ізоляцією. Товщина стін контейнера становить 80-100мм. Контейнер має одно-або двосхилий дах (ухил ухилів близько 10%). Внутрішні стіни та стеля виконані зі сталі 0,55-1,2 мм.

Вхідні двері протипожежні EI30/EI60. Ширина дверей – 900мм., висота – 2000мм. Двері мають сертифікат відповідності протипожежним нормам.

Тамбур. Контейнер може бути обладнаний тамбуром, який відокремлений від апаратного відсіку.

Підлога контейнера виготовлена ​​з несучої рами, поверх якої лежить плита OSB товщиною 18-23 мм. Покриття для підлоги - антистатичний лінолеум (сертифікат додається). Конструкція підлоги може витримати навантаження у будь-якій точці – не менше 1100 кг/м2. Для генераторного обладнання підлога виготовляється з рифленого металу 3 мм.

Електроустаткування та заземлення.Контейнер за бажанням замовника може бути оснащений:

- лампами: двома лампами денного світла 100 Вт апаратному відсіку та одним ліхтарем у передпокої. Лампа аварійного освітлення встановлюється над виходом із апаратного відсіку.

- вимикачі та розетки: один вимикач та дві розетки в апаратному відсіку, одна розетка та два вимикачі у передпокої. Усі розетки мають контакти заземлення.

- внутрішнє проведення виконане в електричних коробках.

- дроти освітлення та сигналізації виготовляються окремо в коробках.

- внутрішнє проведення виконане з трижильного кабелю (фазний, нульовий, заземлюючий)

- В апаратному відсіку за бажанням замовника можуть бути встановлені кабельні лотки шириною 400мм по периметру відсіку, а також у середині відсіку.

- За бажанням замовника контейнер може бути оснащений вводно-розподільчою панеллю.

- Всередині периметру контейнер обладнаний заземлюючою шиною.

Устаткування. Зовні контейнера над дверима знаходиться козирок шириною 600 мм.

На рамі контейнера є вуха для підйому та транспортування.

На задній стінці контейнера зовні знаходиться захисна огорожа кондиціонера, для розміщення зовнішнього блоку кондиціонера. Внутрішній блок кондиціонера знаходиться на задній стінці контейнера зсередини. Контейнер може бути обладнаний системою сигналізації. За бажанням замовника контейнер може бути оснащений льодозахисту, який встановлюється над дахом контейнера та приварюється безпосередньо на об'єкті.

Термін служби контейнера не менше 25 років.

Гарантія на лакофарбове обслуговування не менше 10 років.

Умови експлуатації контейнера: - від 40 0С до +40 0С.

Вага контейнера трохи більше 1,8 т

Контейнер для генератора

  • 100 000.00грн.


Теги: Контейнер технологический