Призначені для створення автономних станцій (апаратних) зв’язку, в яких розміщується електронне обладнання супутникового зв’язку, енергетичних комплексів, ретрансляторів радіорелейного і радіозв’язку, в якості необслуговуваного підсилювального пункту кабельних систем передачі, а також для побудови систем гарантованого електропостачання (джерела безперебійного електроживлення, дизель-генератори).

Основу контейнера становить металевий суцільнозварний каркас, виконаний з гнутих профілів завтовшки 2,5 мм (або профільної труби). Каркас пофарбован стійкою фарбою, колір по шкалі RAL.

Зовнішня обшивка контейнера – панелі, виконані зі сталевого оцинкованого листа товщиною 1,2 мм. Конструкція стіни передбачає захисну решітку з металевих профілів. Решітка служить для антивандального захисту контейнера, для кріплення утеплювача і для кріплення внутрішніх панелей, а так само дає можливість надійно закріпити обладнання на стіні контейнері.

Стіни, стеля та підлога контейнера утеплені негорючим утеплювачем мінватою. Температура всередині контейнера не опускається нижче +5 С, при виділенні працюючим обладнанням тепла потужністю 2,0 КВт.
Товщина стін контейнера становить 80-100мм.
Контейнер має двосхилий дах (ухил скатів близько 10%), виконану зі сталевого оцинкованого листа товщиною 1,0 мм.
Внутрішні стіни і стеля виконані з вологостійкого гіпсокартону товщиною 15мм. Поверх картону наклеєні шпалери і нанесена водоемульсійна фарба. Стики між листами гіпсокартону закриті нащільниками (для типорозміру 3800х2000х2400). В інших типорозмірах використовується в якості стін, лист оцинкований 1,2 мм.

Вхідні двері є протипожежної та противовзломной з двома петлями, оснащена двома ригельним замком «Гардіан 3001» із замиканням в трьох точках. Ширина дверей – 900мм., Висота-2000мм. Ручка і замки мають більшу надійність. На вхідних дверях встановлена засувка, що дозволяє закрити двері зсередини контейнера. Кожен замок має чотири комплекти ключів. Двері мають сертифікат відповідності пожежним нормам.

Тамбур. Контейнер на вимогу замовника може бути обладнаний тамбуром, який відділений від апаратного відсіку не утепленій перегородкою. У перегородці є двері, яка закривається на замок «Гардіан 1 001». У дверях є ручка. Двері відчиняються всередину апаратного відсіку. Розміри дверей 1900х800мм. У перегородці справа і зліва від дверей на висоті 2200мм є технологічні отвори для установки кабельних вводів PPS-3.

Пол контейнера складається з зовнішніх оцинкованих панелей товщиною 1,2 мм, несучого каркаса поверх якого лежить плита OSB товщиною 18мм. Пол утеплений утеплювачем. Покриття підлоги – антистатичний лінолеум (сертифікат додається). Конструкція підлоги витримує навантаження в будь-якій точці – не менше 1100 кг / м.кв.

Технологічні отвори. Вхідні отвори під кабельні вводи розташовуються на передній і задній панелях з двох сторін на висоті 2200мм від статі. . Вони забезпечують установку стандартних кабельних вводів Roxtec подальшої герметизацією. Краї кабельних отворів не мають гострих кутів. Силовий кабельний ввід встановлюється в підлозі контейнера. Ліворуч і праворуч від вхідних дверей на відстані 100мм від передньої стіни і на відстані 300мм від правої і лівої стіни. Розмір введення 105х105мм, що передбачає установку стандартного введення PPS-1.

У передній стінці контейнера зліва від дверей передбачені отвір 105х105мм для підведення кабелю від дизель-генератора. Отвір герметизовано і закрито кришкою. Поруч передбачено отвір для підведення заземлення до шини заземлення. Це отвір закритий на час транспортування.

Електрообладнання і заземлення. Контейнер на вимогу замовника може бути обладнаний:
– світильниками з лампами: два світильники денного світла по 100В В апаратному відсіку і один світильник в тамбурі. Світильник аварійного освітлення встановлено над виходом з апаратного відсіку.
–  вимикачами і розетками: один вимикач і дві розетки в апаратній відсіку, одна розетка і два вимикача в тамбурі. Всі розетки мають заземлюючі контакти.
– внутрішня електропроводка виконана в електротехнічних коробах.
– дроти освітлення і сигналізації виконані роздільно в коробах.
– внутрішня електропроводка виконана трижильний кабелем (фаза, нуль, земля)
В апаратному відсіку на вимогу замовника можуть бути встановлені кабельні лотки шириною 400мм по периметру відсіку, а так же посередині відсіку. У тамбурі лотки шириною 400мм розташовані уздовж правої і лівої стіни Лотки з’єднані між собою і приєднуються до загального контуру заземлення контейнера (металевий зв’язок)

За бажанням замовника контейнер може бути обладнаний водно-розподільним щитом.
Усередині контейнер по периметру обладнаний шиною заземлення. Перетин шини 4х40мм. Шина пофарбована в чорний колір і має приварені до неї болти М8. На кожен болт встановлено по дві гайки і дві шайби М8.

КомплектаціяЗовні контейнера над дверима встановлений козирок шириною 600мм.
На каркасі контейнера є вушка для підйому і транспортування.
На задній стіні контейнера зовні розташовується захисний кожух кондиціонера, для розміщення зовнішнього блоку кондиціонера McQuay / Acson.
Внутрішній блок кондиціонера розташований на задній стіні контейнера зсередини.
Контейнер може бути обладнаний охоронно-пожежною сигналізацією.
За бажанням замовника контейнер може бути обладнаний захистом від льоду, яка встановлюється над дахом контейнера і приварюється до проушинам безпосередньо на об’єкті.У комплект контейнера входять:
– рамка РРS-1;
– труба для вводу кабелів діаметром 100мм і довжиною 1150мм.
У комплект контейнера за бажанням замовника може входити комплект кріплення до фундаменту.
Термін служби контейнера – не менше 25 років.
Гарантія на лакофарбове покриття не менше 10 років.
Умови експлуатації контейнера: від – 40 0С до + 40 0С.
Маса контейнера не більше 1,8т

Контейнер для генератора

  • Производители АВЕРС-ТЕХНО
  • Код Товара: ТКГЕ
  • Наличие: В наличии
  • 3200.00€


Теги: капот генератора