Політика безпеки

Політика безпеки

Покупці, які користуються послугами інтернет-магазину «AVERS-TECHNO», можуть бути впевнені в безпеці і збереження своїх особистих даних, які потрібні вказати при реєстрації. Кожному своєму клієнтові «AVERS-TECHNO» гарантує надійність зберігання будь-якої персональної інформації, отриманої від замовника, згідно з чинним українським законодавством про захист особистої інформації кожного громадянина.

Покупець, який звертається до нашого інтернет-магазин, може бути повністю впевнений в тому, що вся особиста інформація, залишена ним на сайті, буде використовуватися менеджерами і службою доставки тільки для уточнення часу і способів відправки, а також для обробки замовлення та організації його доставки в потрібне місце в термін.

Збір інформації за добровільної згоди користувача

Для більш якісного обслуговування покупців менеджерам і відділу доставки потрібні особисті дані покупця, які використовуються при формуванні замовлення і подальшому його відправленні на адресу, вказану покупцем. Збір інформації про кожного відвідувача сайту потрібно для заповнення купівельної корзини за допомогою комп'ютерної технології cookie, що забезпечує настройку програмного забезпечення під конкретну людину під час оформлення замовлення.

Адміністрація гарантує надійне зберігання отриманої від клієнта інформації та дієву її захист від третіх осіб без використання в комерційних цілей або для розсилки спаму. Перед відправкою персональної інформації кожен користувач знайомитися з Політикою Безпеки інтернет-магазину «AVERS-TECHNO» і повинен дати згоду на обробку його персональних даних.

Покупці повинні пам'ятати, що наш інтернет-магазин ніколи не просить вказати номер своєї пластикової карти при реєстрації і пін-код від неї. Ми діємо згідно з офіційними правилами роботи із зареєстрованими відвідувачами нашого електронного ресурсу, якими керуються всі перевірені і відповідальні комерційні майданчики.

Офіційні гарантії захисту особистої інформації для кожного клієнта

Всю персональну інформацію про покупців адміністрація інтернет-магазину «LOFTOK» отримує, зберігає і використовує в такий спосіб:

• кожен відвідувач сайту добровільно залишає свою персональну інформацію в базі даних інтернет-ресурсу;

• отримані персональні дані використовуються тільки для надання послуг особі їх залишив і не будуть передаватися третім особам, крім тих випадків, коли такими виступають правоохоронні органи, яким, згідно з чинним українським законодавством, покладено надавати інформаційне сприяння;

• надає вільний доступ кожного клієнта до своєї персональної інформації, залишеної в інтернет-магазині, для її редагування, повної зміни або видалення;

• надсилає комерційну інформацію на зазначені телефонні та електронні адреси, залишеними клієнтами, тільки з їх особистого дозволу і залишає за ними право скасувати підписку на розсилку.

Визнаючи важливість будь-якої конфіденційної інформації і з повагою ставлячись до своїх клієнтів, інтернет-магазин «AVERS-TECHNO» дотримується завжди Політики Безпеки при зборі і зберіганні персональної інформації своїх покупців.