Компанія “Аверс-Техно” пропонує виробництво та монтаж виробничих приміщень, малих архітектурних форм (МАФів), зупиночних комплексів, як за існуючими ескізами, так і за заявками замовника.

Модульні конструкції

Складаються з окремо вироблених на виробництві компонентів, які на місці установки з’єднуються в комбінації з іншими модулями (контейнерами) в одне комплексне будівля, що дозволяємо зводити будівлі будь-якої довжини і ширини.

Компанія “Аверс-техно” будує каркасні модульні будівлі, в основі яких лежить металевий каркас. Прорахунок кожної будівлі здійснюється індивідуально. Працюємо як з готовими проектами, так і розробляємо конструкції під замовлення.

комплексы

Малі архітектурні форми (МАФ).

Споруди ландшафтного дизайну. Застосовуються в оформленні вулиць, громадських місць розважального та спортивного спрямування. До МАФ відносять кіоски, торгові автомати, стенди для афіш і реклам, огорожі, садово-паркові споруди, дитячі ігрові комплекси, паркові лави та ін. Виробництво даних конструкцій з металу одне з ключових напрямків компанії Аверс-Техно. Самим масовим виробом є кіоски і павільйони. Кіоск в стандартній комплектації є конструкцією, що складається з наступних елементів:

Каркас: суцільнозварний із сталевих профілів. Антикорозійно оброблений і погрунтовать.
Вузли рам жорсткі, що дозволяє багаторазово транспортувати МАФ. Залежно від розміру і форми, верхній і нижній каркаси виконуються з швелерів.
Стійкі  рам складаються з квадратної профільної труби, перетин яких визначається проектованими навантаженнями.

Зовнішня обробка: Виконується металевим профільованим листом із захисним полімерним покриттям (профнастил) або сандвіч панелями. Колір згідно шкалі RAL.
Можуть використовуватися будь-які інші матеріали: вентильовані фасади (сталеві касети), алюмінієві навісні панелі і т. Д.

Внутрішнє оздоблення: стінові панелі МДФ, пластикова безшовна вагонка (5 мм; 8 мм), ламіновані ДСП панелі, гіпсокартон.

Утеплення:  Утеплювач ISOVER  80мм, гідро  та паробар’єр.

Вікна та двері: Двері металеві розміром 2000(Н)х1000 мм (можливі інші розміри або встановлення металопластикових, броньованих дверей), вікно металопластикове (під замовлення), ролети захисні білого або коричневого кольору.

Електрообладнання: Електрика виконана за європейськими стандартами якості. Розраховано на підключення до електричної мережі напругою 220В, частотою 50 Гц; включає в себе: лічильник однофазний, щиток, автомати, растрові світильники, точкове зовнішнє освітлення, приховану проводку, розетки із заземлюючим контактом, вимикачі. Кількість розеток і вимикачів під замовлення.